Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Unsinn Unsinn Gesloten bakwagen met klep
€ 6.450,-Excl. btw
Unsinn gesloten bakwagen
Tandemasser geremd
Afmetingen 426 x 175 x 194 cm
2600 kg totaal gewicht
2067 kg laadvermogen
gladde wanden
Oprijklep
Bindrails
Bindogen
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 5d072423261d
Eigenschappen
| Merk | Unsinn |
|---|---|
| Geremd | Geremd |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 2600 kg |
| Laadvermogen | 2067 kg |
| Leeggewicht | 533 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 426 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 175 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Neuswiel
- V-dissel




















