Eigenschappen
| Merk | Unsinn |
|---|---|
| Geremd | Ongeremd |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 1400 kg |
| Laadvermogen | 1126 kg |
| Leeggewicht | 274 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 260 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 155 cm |


Direct persoonlijk advies?
0344 - 66 21 22€ 3.240,-Excl. btw
Enkelasser ongeremd
Type: motortrailer
Afmetingen: 260 x 155 cm
Totaal gewicht: 1.400 kg
Doorlopende oprijwig met opklapbare kentekenplaathouder.
Wegdaaibare kunststof spatborden.
8 Sjorogen gemonteerd in zijwanden.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 447e4fa872b1
| Merk | Unsinn |
|---|---|
| Geremd | Ongeremd |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 1400 kg |
| Laadvermogen | 1126 kg |
| Leeggewicht | 274 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 260 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 155 cm |









