Eigenschappen
| Merk | Sirius |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Paardentrailer |
| Totaalgewicht | 2500 kg |
| Laadvermogen | 1680 kg |
| Leeggewicht | 820 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 340 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 175 cm |



























