Eigenschappen
| Merk | Sirius |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Paardentrailer |
| Totaalgewicht | 1600 kg |
| Laadvermogen | 845 kg |
| Leeggewicht | 755 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 345 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 145 cm |

































