Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Sirius Gesloten aanhangwagen
Verkocht
Zeer nette gesloten aanhangwagen, deur klep combinatie, lengte 370 cm lang
170 cm breed, 190 cm hoog, totaalgewicht 2500 kg laadvermogen 1830 kg
eigengewicht 670 kg bouwjaar 01-2022 prijs € 4950,- exclusief btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6106
Eigenschappen
| Merk | Sirius |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2022 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout/kunststof |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Gesloten opbouw |
| Totaalgewicht | 2500 kg |
| Laadvermogen | 1830 kg |
| Leeggewicht | 670 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 370 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Bindoog binnen
- Neuswiel
- Reservewiel
- Steunpoot
- V-dissel






















