Eigenschappen
| Merk | Saris |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Lengte bak binnenwerk | 201 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 105 cm |


Direct persoonlijk advies?
0344 - 66 21 22€ 775,-Marge
Open bakwagen, merk Saris 750 kg ongeremd, 201 cm lang, 105 cm breed,
Prijs € 775, marge btw vrij
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6164
| Merk | Saris |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Lengte bak binnenwerk | 201 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 105 cm |









