Eigenschappen
| Merk | Pijnappel |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2010 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 1195 kg |
| Laadvermogen | 895 kg |
| Leeggewicht | 300 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 260 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 125 cm |


















