Eigenschappen
| Merk | Oosterwijk |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2018 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Huifwagen |
| Totaalgewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 1940 kg |
| Leeggewicht | 1560 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 600 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 220 cm |
| Hoogte borden/wanden | 30 cm |























