Eigenschappen
| Merk | Martz |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Uitvoering | Motoraanhanger |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 263 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 160 cm |


Direct persoonlijk advies?
0344 - 66 21 22€ 1.750,-Incl. btw
Aanhangwagen geschikt voor vervoer motor klein voertuig grasmaaier enz.
750 kg ongeremd, 263 cm lang 160 cm breed, neuswiel
aanhangwagen verkeerd in nieuw staat, prijs € 1.750,- inclusief btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6175
| Merk | Martz |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Uitvoering | Motoraanhanger |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 263 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 160 cm |









