Eigenschappen
| Merk | Kuiphuis |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2000 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 960 kg |
| Leeggewicht | 340 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 230 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 130 cm |




















