Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
King Open bakwagen
Verkocht
Open bakwagen, 750 kg ongeremd, neuswiel, reservewiel, in nieuw staat,
196 cm lang 107 cm breed, 750 kg ongeremd, prijs € 775,-
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: b02a98f25f1f
Eigenschappen
| Merk | King |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 197 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 107 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Antisliplaag
- Bindhaken
- Neuswiel
- Reservewiel
- V-dissel




















