Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Humbaur Gesloten opbouw
Verkocht
Super nette gesloten aanhangwagen, 2 x achterdeur en 1 x zeideur, achteruitrijlampen,
bindrail, reservewiel, lengte 407 cm breedte 180 cm hoogte 180 cm binnenwerk’s,
Totaalgewicht 2500 kg 1570 kg laadvermogen 930 kg eigen gewicht,
prijs € 5.950,- exclusief btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6090
Eigenschappen
| Merk | Humbaur |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2020 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout/kunststof |
| Uitvoering | Gesloten opbouw |
| Totaalgewicht | 2500 kg |
| Laadvermogen | 1570 kg |
| Leeggewicht | 930 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 407 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 180 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Neuswiel
- Reservewiel
- V-dissel
- Wielstop























