Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Hulco Terrax-3 Machinetransporter
€ 4.950,-Excl. btw
Nette jonge Machinetransporter, merk hulco, uitvoering go getter, lengte 395 cm breedte 180 cm, aluminium vloer, 3500 kg totaalgewicht 2555 laadvermogen 945 eigengewicht,
Drie assen, bouwjaar 2024, prijs € 4.950,- exclusief btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: Emen
Eigenschappen
| Merk | Hulco |
|---|---|
| Aantal assen | 3 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2024 |
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Uitvoering | Machinetransporter |
| Totaalgewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2555 kg |
| Leeggewicht | 945 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 394 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 180 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Bindhaken
- Neuswiel
- V-dissel



















