Wij genieten maandag 25 mei van het Pinksterweekend en zijn daarom gesloten. Heeft u toch een aanhangwagen nodig? Neem dan even contact met ons op we denken graag met u mee!
Henra BA Open bakwagen
€ 1.150,-Excl. btw
Zeer nette open bakwagen, nieuw hout, geremd 1000 kg totaalgewicht,
Prijs € 1.150,- ex btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 5692
Eigenschappen
| Merk | Henra |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 1999 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 1000 kg |
| Laadvermogen | 720 kg |
| Leeggewicht | 280 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 220 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 110 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Bindhaken
- Neuswiel
- V-dissel


















