Eigenschappen
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 251 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 130 cm |


Direct persoonlijk advies?
0344 - 66 21 22€ 1.150,-Marge
Open bakwagen super mooi,merk hapert, 251 x 130 type R25,
750 kg ongeremd, prijs € 1.159,- marge btw vrij
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6151
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 251 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 130 cm |









