Wij genieten maandag 25 mei van het Pinksterweekend en zijn daarom gesloten. Heeft u toch een aanhangwagen nodig? Neem dan even contact met ons op we denken graag met u mee!
Hapert Machinetransporter
€ 3.350,-Excl. btw
Nette machinetransporter 3500 kg totaalgewicht 2800 kg laadvermogen 700 kg eigen gewicht, aluminium traanplaat op de vloer, kanteltrailer, lengte 350 cm breedte 160 cm,
reservewiel, koprek, aanhangwagen is in goede staat,
prijs € 3.350,- ex btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6185
Eigenschappen
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2015 |
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Uitvoering | Machinetransporter |
| Totaalgewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2800 kg |
| Leeggewicht | 700 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 350 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 160 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Bindoog binnen
- Neuswiel
- Reservewiel
- V-dissel
- Voorrek























