Eigenschappen
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2017 |
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Kipper driezijdig |
| Totaalgewicht | 3000 kg |
| Laadvermogen | 2168 kg |
| Leeggewicht | 832 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 305 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 180 cm |
| Hoogte borden/wanden | 100 cm |
























