Eigenschappen
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 3 assen |
| Geremd | Geremd |
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2303 kg |
| Leeggewicht | 1197 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 505 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 200 cm |
| Hoogte borden/wanden | 30 cm |






















