Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Hapert Cobalt hm-2
Verkocht
Kipper extra hoge borden, elektrische bediening, reservewiel, neuswiel
eigen accu, 305 cm lang 180 cm breed 100 cm hoog, 3000 kg totaal gewicht
2168 kg laatvermogen 832 kg eigen gewicht, bouwjaar 07-03-2017,
prijs € 3.950,- ex btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: bf65ac5e6f23
Eigenschappen
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2017 |
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Kipper driezijdig |
| Totaalgewicht | 3000 kg |
| Laadvermogen | 2168 kg |
| Leeggewicht | 832 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 305 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 180 cm |
| Hoogte borden/wanden | 100 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Bindhaken
- Bindoog binnen
- Neuswiel
- Opzetborden
- Reservewiel
- V-dissel
- Voorbord




















