Eigenschappen
| Merk | Eduard |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Plateauwagen |
| Totaalgewicht | 2000 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 406 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 200 cm |
| Hoogte borden/wanden | 30 cm |


















