Eigenschappen
| Merk | Eduard |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Geremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Plateauwagen |
| Totaalgewicht | 1500 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 257 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 150 cm |
| Hoogte borden/wanden | 30 cm |















