Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Eduard kipper
€ 3.450,-Excl. btw
demo kipper, elektrische bediening,eigen accu, aluminium borden, staalplaat op de vloer,
aanbiedingsprijs € 3.450,- ex btw
Open van 8:00 tot zolang de lamp brand. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 8 demo eduard
Eigenschappen
| Merk | Eduard |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Geremd |
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Kipper |
| Totaalgewicht | 1350 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 257 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 150 cm |
| Hoogte borden/wanden | 30 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Bindhaken
- Bindoog binnen
- Neuswiel
- V-dissel
- Voorbord
- Zijborden



















