Wij genieten maandag 25 mei van het Pinksterweekend en zijn daarom gesloten. Heeft u toch een aanhangwagen nodig? Neem dan even contact met ons op we denken graag met u mee!
Eduard Complete kipper met oprijplate
€ 7.600,-Excl. btw
Mooie grote complete Eduard kipper
Uitgevoerd met aluminium oprijplaten en steunpoten
Voorrek op de 30 cm borden
Elektrische bediening 3 zijdig te kiepen
Referentie: a049e126ddfb
Eigenschappen
| Merk | Eduard |
|---|---|
| Aantal assen | 3 assen |
| Geremd | Geremd |
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 3384 kg |
| Leeggewicht | 116 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 406 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 200 cm |
| Hoogte borden/wanden | 30 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Bindhaken
- Neuswiel
- Rijplaten
- Uitzetsteun
- V-dissel
- Voorrek





















