Eigenschappen
| Merk | Diversen |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2017 |
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Uitvoering | Speciale voertuigen |
| Totaalgewicht | 3000 kg |
| Laadvermogen | 2470 kg |
| Leeggewicht | 530 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 290 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 219 cm |





















