Eigenschappen
| Merk | Diversen |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2004 |
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Uitvoering | Wisselsysteem |
| Totaalgewicht | 14200 kg |
| Laadvermogen | 9720 kg |
| Leeggewicht | 4480 kg |


Direct persoonlijk advies?
0344 - 66 21 22€ 2.750,-Excl. btw
aanhangwagen luchtgeremd, geschikt voor afzetbak, aanhangwagen verkeerd in nette en goede staat, bouwjaar 30-09-2004, 14200 kg totaalgwicht 9720 kg laadvermogen, 4480 kg eigen gewicht, 5 stuks op voorraad, ook diverse gesloten afzetbakken op voorraad,
prijs aanhangwagen € 2.750,- ex btw prijs laadbak op aanvraag.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6154
| Merk | Diversen |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2004 |
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Uitvoering | Wisselsysteem |
| Totaalgewicht | 14200 kg |
| Laadvermogen | 9720 kg |
| Leeggewicht | 4480 kg |









