Wij genieten maandag 25 mei van het Pinksterweekend en zijn daarom gesloten. Heeft u toch een aanhangwagen nodig? Neem dan even contact met ons op we denken graag met u mee!
Atec Bakwagen geremd
€ 1.125,-Excl. btw
Open enkelasser, geremd 1300 kg totaalgewicht laadvermogen 980 kg eigen gewicht 320 kg
lengte 250 cm breedte 130 cm, voorrek, bindhaken, achterklep,
prijs € 1.125,- ex btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 5854
Eigenschappen
| Merk | Atec |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2008 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 980 kg |
| Leeggewicht | 320 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 250 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 130 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Antisliplaag
- Neuswiel
- V-dissel
- Voorrek




















