Eigenschappen
| Merk | Atec |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 251 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 131 cm |

















