Wij genieten maandag 25 mei van het Pinksterweekend en zijn daarom gesloten. Heeft u toch een aanhangwagen nodig? Neem dan even contact met ons op we denken graag met u mee!
Atec
€ 3.750,-Excl. btw
Schaftwagen geschikt voor bodemsanering, 1300 kg totaalgewicht 380 kg eigengewicht 920 kg laadvermogen, bouwjaar 2015, lengte 400 cm breedte 295 cm,
aanhangwagen verkeerd in redelijke staat, prijs € 3.750,- ex btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 62-wn-bf
Eigenschappen
| Merk | Atec |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2015 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Hout/kunststof |
| Uitvoering | Schaftwagen |
| Totaalgewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 380 kg |
| Leeggewicht | 920 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 400 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 205 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Neuswiel
- V-dissel




























