Eigenschappen
| Merk | Anssems |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Ongeremd |
| Bouwjaar | 2023 |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 2500 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 325 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 178 cm |


Direct persoonlijk advies?
0344 - 66 21 22€ 3.310,-Excl. btw
De PSX Go-Getter is een plateauwagen voor aanpakkers die ook willen opvallen.
De Go-Getter heeft vele extra’s zoals:
Open van 8:00 tot zolang de lamp brand. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: d1cb81f88e55
| Merk | Anssems |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Ongeremd |
| Bouwjaar | 2023 |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 2500 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 325 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 178 cm |









