Eigenschappen
| Merk | Anssems |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Huifwagen |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 251 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 130 cm |


Direct persoonlijk advies?
0344 - 66 21 22€ 1.675,-Excl. btw
Nette huifwagen, nieuw zeildoek, aluminium borden, 750 kg ongeremd,
prijs € 1.675,- ex btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 5372
| Merk | Anssems |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Huifwagen |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 251 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 130 cm |









