Eigenschappen
| Merk | Verdonk |
|---|---|
| Aantal assen | 3 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2000 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2710 kg |
| Leeggewicht | 790 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 495 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 176 cm |






















