Wij genieten maandag 25 mei van het Pinksterweekend en zijn daarom gesloten. Heeft u toch een aanhangwagen nodig? Neem dan even contact met ons op we denken graag met u mee!
Draco Containerwagen
€ 2.950,-Excl. btw
Aanhangwagen voor containers te vervoeren of afzet bakken, luchtgeveerd, prijs is zo weg,
735 lang 240 breed inrichting afneembare bovenbouw, 20000 kg totaalgewicht
ledig gewicht 3145 kg laadvermogen 16855 kg, bouwjaar 2007
prijs € 2.950,- exclusief btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 903e6c5caea0
Eigenschappen
| Merk | Draco |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2007 |
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Uitvoering | Schamelwagen |
| Totaalgewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 700 kg |
| Leeggewicht | 1300 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 735 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- V-dissel




























