Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Pega boottrailer
€ 1.175,-Marge
pega boottrailer, ex overheid, in nette en goede staat, meerdere op voorraad,
geremd tot 750 kg, afmetingen zijn met ingeschoven lichtbalk. Prijs €1.175,- marge btw vrij.
Open van 8:00 tot zolang de lamp brand. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 4895
Eigenschappen
| Merk | Pega |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Geremd |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Uitvoering | Boottrailer |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 480 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 180 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Bindhaken
- Lier
- Neuswiel
- Reservewiel

















