Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Pijnappel Open bakwagen
€ 1.275,-Excl. btw
Aanhangwagen open bakwagen, in nette staat, nieuwe aluminium borden,geremd,
prijs, €1.275,- ex btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 4908
Eigenschappen
| Merk | Pijnappel |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2010 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 1195 kg |
| Laadvermogen | 895 kg |
| Leeggewicht | 300 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 260 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 125 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Antisliplaag
- Neuswiel
- Reservewiel


















