Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Sirius S75 ALU tweepaards
€ 11.125,-Incl. btw
Tandemasser geremd
Afmetingen: 340x 175 x 243 cm
2500 kg totaal gewicht
820 kg eigen gewicht
1680 kg laad vermogen
Uitgevoerd met:
Deur/klep combinatie
Zadelkamer met uitdraaibare zadelsteun
Perfecte verdeling van de binnenruimte
Grote instapdeur (met 3-punts vergrendeling)
Binnenverlichting
Design spatborden
Dak kleur: Zwart
Aluminium front
Nu met gratis panoramaraam en Ledverlichting
Referentie: d62afd2baf4d
Eigenschappen
| Merk | Sirius |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Paardentrailer |
| Totaalgewicht | 2500 kg |
| Laadvermogen | 1680 kg |
| Leeggewicht | 820 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 340 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 175 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- 2 paards
- Trapbescherming zijwand
- Zadelkamer
- Zijwandkussens



























