Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Unsinn Unsinn UKH 6024-35-13
€ 10.495,-Excl. btw
Unsinn UKH 6024-35-13
Tandemasser geremd
Type: Unsinn UKH 6024-35-13
Afmetingen: 606 x 244 x 190 cm
Totaal gewicht: 3.500 kg
Oprijklep, bindrails, Zeer sterk gebouwd.
Referentie: 4d4d01faaecb
Eigenschappen
| Merk | Unsinn |
|---|---|
| Geremd | Geremd |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2659 kg |
| Leeggewicht | 841 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 606 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 204 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Antisliplaag
- Neuswiel
- V-dissel

















