Eigenschappen
| Merk | Eduard |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Plateauwagen |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 256 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 150 cm |

















