Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Anssems PTH 2300 Ganador
€ 10.708,-Incl. btw
Anssems PTH Ganador twee paards paardentrailer
Tandemasser geremd, zwart metallic van kleur Afmetingen: 331 x 166 x 236 cm
Lage instap: 37 cm
2300 kg totaal gewicht
850 kg eigen gewicht
1450 kg laad vermogen
Uitgevoerd met:
Reservewiel
Schokbrekers
Zadelkamer
Autom. oprollend achterzeil
Rubberen wandkussens
Trapbescherming
Uitzetramen
Klimlatten op de klep
Polyester 100% houtvrij
Referentie: e69c488b8860
Eigenschappen
| Merk | Anssems |
|---|---|
| Geremd | Ongeremd |
| Uitvoering | Paardentrailer |
| Totaalgewicht | 2300 kg |
| Laadvermogen | 1450 kg |
| Leeggewicht | 850 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 331 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 166 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- 2 paards
- Trapbescherming zijwand
- Zadelkamer
- Zijwandkussens























