Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Hapert Indigo HT-2
€ 8.950,-Excl. btw
Hapert Indigo HT-2
Tandemasser geremd
Afmetingen: 455 x 200 cm
3500 kg totaal gewicht
2494 kg laadvermogen
Hydraulisch kantelen
Oprijklep
Bindhaken in de bak
Lier
Gedeelde borden
Paraboolvering incl. schokbrekers
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 107295f88526
Eigenschappen
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2494 kg |
| Leeggewicht | 1006 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 455 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 200 cm |
| Hoogte borden/wanden | 30 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Bindhaken
- Lier
- Neuswiel
- V-dissel
- Voorbord
- Zijborden



















