Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Anssems BSX 750 Open bakwagen
€ 1.075,-Excl. btw
7 x Anssems open bakwagen, aluminium zijborden, 251 cm lang 130 cm breed,
750 kg totaalgewicht, uitzoeken voor, prijs per stuk € 1.075,- ex btw,
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: Bsx
Eigenschappen
| Merk | Anssems |
|---|---|
| Aantal assen | 1 as |
| Geremd | Ongeremd |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Bakwagen |
| Totaalgewicht | 750 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 251 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 130 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Antisliplaag
- Bindhaken
- Neuswiel
- V-dissel
- Voorbord
- Voorrek


















