Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Hapert C Multi Kipper
Verkocht
Kipper hapert in nette staat, dubbele borden aluminium, elektrische bediening,
aluminium oprijplaten, bouwjaar 2007, lengte 305 cm breedte 181 cm hoogte 70 cm,
2700 kg totaalgewicht 1980 kg laadvermogen, 720 kg eigengewicht,
prijs € 3.750,- ex btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: Valburg
Eigenschappen
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2007 |
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Aanhanger |
| Totaalgewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 1980 kg |
| Leeggewicht | 720 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 305 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 181 cm |
| Hoogte borden/wanden | 70 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Bindhaken
- Bindoog binnen
- Neuswiel
- Opzetborden
- Reservewiel
- Rijplaten
- V-dissel
- Voorbord
- Voorrek
- Zijborden
























