Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Anssems KLTT 2000.305 Kipper achterwaards
Verkocht
Kipper achterwaarts, met handpomp , in redelijke staat, 2000 kg totaalgewicht laadvermogen, 1620 kg eigengewicht 380 kg, lengte 305 cm breedte 150 cm, prijs € 1850,-
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6107
Eigenschappen
| Merk | Anssems |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2020 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Kipper achterwaarts |
| Totaalgewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1620 kg |
| Leeggewicht | 380 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 305 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 150 cm |
| Hoogte borden/wanden | 30 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Antisliplaag
- Bindhaken
- Neuswiel
- V-dissel
- Voorbord
- Zijborden





















