Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Henra PL35DS Plateauwagen
Verkocht
Zeer nette en in goede staat zijnde Plateauwagen, zeer weinig gebruikt, aluminium oprijplaten, aluminium borden, koprek, 3500 kg totaalgewicht 700 kg eigen gewicht,
2800 kg laadvermogen, verlaagd model, lengte 405 cm breedte 202 cm,
steunpoten, touw kist, prijs € 3.350,- exclusief btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6089
Eigenschappen
| Merk | Henra |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2015 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Plateauwagen |
| Totaalgewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2800 kg |
| Leeggewicht | 700 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 405 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 202 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Antisliplaag
- Bindhaken
- Bindoog binnen
- Neuswiel
- V-dissel
- Voorbord
- Voorrek
- Zijborden





















