Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Henra PL35DS Plateauwagen
Verkocht
Nette Plateauwagen, aluminium borden, oprijplaten aluminium, reservewiel, verlaagd,
3000 kg totaalgewicht, 630 kg eigen gewicht, 2470 kg laadvermogen,
401 cm lang 185 cm breed, prijs € 3.150 ex btw
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 84f3ad523a07
Eigenschappen
| Merk | Henra |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2021 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Plateauwagen |
| Totaalgewicht | 3000 kg |
| Laadvermogen | 2370 kg |
| Leeggewicht | 630 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 401 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 185 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Antisliplaag
- Bindhaken
- Bindoog binnen
- Neuswiel
- Rijplaten
- Uitzetsteun
- V-dissel
- Voorbord
- Voorrek
- Zijborden




















