Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Hapert H-Multi Machinetransporter
Verkocht
Nette Machinetransporter, kanteltrailer, aluminium laadvloer,
2700 kg totaalgewicht 2030 kg laadvermogen 670 kg eigen gewicht,
350 cm lang 160ncm breed, lange achterklep,
bouwjaar 2013 prijs € 3.150,- ex btw.
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6084
Eigenschappen
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2013 |
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal wanden | Metaal |
| Stekker | 13 polig |
| Uitvoering | Machinetransporter |
| Totaalgewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 2030 kg |
| Leeggewicht | 670 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 350 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 160 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Antisliplaag
- Bindoog binnen
- Neuswiel
- V-dissel




















