Wij zijn maandag 27 april gesloten inverband met Koningsdag. Wij wensen iedereen een fijne Koningsdag.
Hapert K Huifwagen
Verkocht
Super nette huifwagen, aluminium borden, 302 cm lang 130 cm breed, 155 cm hoog,
2000 kg totaal gewicht, 1599 kg laadvermogen 401 kg eigengewicht,
prijs € 1.850,- exclusief
Open van 8:00 tot 18.00 uur & zaterdag 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag altijd gesloten.
Referentie: 6086
Eigenschappen
| Merk | Hapert |
|---|---|
| Aantal assen | 2 assen |
| Geremd | Geremd |
| Bouwjaar | 2010 |
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal wanden | Aluminium |
| Uitvoering | Huifwagen |
| Totaalgewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1599 kg |
| Leeggewicht | 401 kg |
| Lengte bak binnenwerk | 302 cm |
| Breedte bak binnenwerk | 130 cm |
Accessoires
Inbegrepen accessoires
- Achterbord
- Antisliplaag
- Huif
- Neuswiel
- V-dissel



















